piątek, 16 marca 2018

Wręczono ordery, odznaczenia oraz odznaki „Za Zasługi dla Sportu”

15 marca 2018 roku w siedzibie Ministerstwa Sportu i Turystyki odbyły się dwie uroczystości: wręczenie orderów i odznaczeń państwowych, nadanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz odznak „Za Zasługi dla Sportu” osobom zasłużonym za działalność na rzecz sportu. Zgromadzeni otrzymali wyróżnienia z rąk Ministra Witolda Bańki. Brązową Odznakę "Za Zasługi dla Sportu” otrzymał m.in.: Zbigniew Opiela, długoletni Prezes klubu Start Wola Mielecka.
W uroczystościach udział wzięły osoby z pasją, działające w sporcie osób z niepełnosprawnością, nauczyciele wychowania fizycznego, którzy mogą pochwalić się sukcesami swoich podopiecznych w sporcie szkolnym, ludzie oddani sportom wodnym i żeglarstwu, ciężarom, piłce nożnej, szermierce, osoby, które wspierają sport poświęcając mu swój czas i zaangażowanie.

Odznaczenia i ordery, a także odznaki „Za Zasługi dla Sportu”, które zostały wręczone, to wyraz uznania za trud i osiągnięte sukcesy oraz symbol wdzięczności za ogromne zaangażowanie i postawę godną naśladowania.

Brązową Odznakę "Za Zasługi dla Sportu” otrzymał m.in.: Zbigniew Opiela, długoletni Prezes klubu Start Wola Mielecka. Gratulacje odebrał z rąk uczestników spotkania Senatora RP, Prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Mieczysława Golby oraz Przewodniczącego Komisji Odznaczeń Podkarpackiego ZPN, Bogusława Szczurka.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza