23 maja 2026 roku przy pięknej pogodzie członkowie Klubu Środowisk Twórczych TMZM brali udział w plenerze artystycznym zorganizowanym w Pasiece Maciejka w Książnicach.
Wykonaliśmy świeczki z wosku pszczelego, przy grillu smakowaliśmy broziaki z masłem i czosnkiem , kiełbaski z rożna i smaki różnych smaków miodów. Nakarmieni wiedzą i pysznościami na stole każdy odnajdywał sobie miejsce, które wypatrzył, które kogoś zainteresowało i szkicował, malował. Akcesoria malarskie czekały na biesiadników, do wyboru, kartki, pędzle, kredki, farby.





























Brak komentarzy:
Prześlij komentarz