20 czerwca 2026 roku w Sali Królewskiej Państwowej Szkoły Muzycznej w Mielcu odbyła się pierwsza edycja Festiwalu „Na Wilczym Tropie”. Wydarzenie połączyło historię, literaturę i muzykę, stając się wyjątkową okazją do refleksji nad losami bohaterów polskiego podziemia niepodległościowego oraz pielęgnowania pamięci o tych, którzy walczyli o wolną Polskę.




































































Brak komentarzy:
Prześlij komentarz