niedziela, 27 stycznia 2019

Dzień Seniora 2019

W sobotę 26 stycznia 2019 roku odbyło się uroczyste spotkanie najstarszych mieszkańców Woli Mieleckiej w Filii Samorządowego Ośrodka Kultury i Sportu Gminy Mielec.
Na scenie zaprezentowała się Grupa Wokalna „Wolanki”, Dziecięca Grupa Wokalna oraz jej soliści. O taneczną oprawę zadbała Grupa taneczno-ruchowa „Iskierki” oraz Zespół Tańca Estradowego „Rytm”. Wszystkie formacje prowadzone są na co dzień przez Karolinę Szymańską.
    Spotkanie było także okazją do przełamania się opłatkiem i złożenia noworocznych życzeń. Nie zabrakło również ciepłych słów od zaproszonych gości: Józefa Piątka Wójta Gminy Mielec, Bogdana Cygana, Przewodniczącego Rady Gminy, Radnych Zbigniewa Wicherskiego oraz Mariusza Kawalca, sołtysa miejscowości Wiesława Sobonia, Damiana Małka, dyrektora SOKiS, Mirosława Jaworskiego, Kierownika GOPS oraz Danuty Wiącek, Prezes Stowarzyszenia Gospodyń Wiejskich.
    Najstarsi obecni na sali seniorzy otrzymali gratulacje i kwiaty,  w tym roku byli to Maria Piechota i Stanisław Szymaszek. Spotkanie zakończyło wspólne kolędowanie, które poprowadził ksiądz prałat Stanisław Jurek z parafii św. Mateusza w Mielcu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz