środa, 13 grudnia 2017

Pasja, profesjonalizm, kreatywność – drogą rozwoju UTW - spotkanie podsumowujące

12 grudnia2017 roku w Sali Koncertowej Wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego odbyło się spotkanie podsumowujące projekt pt. „Pasja, profesjonalizm, kreatywność – drogą rozwoju UTW” realizowany przez Wydział Pedagogiczny Uniwersytetu Rzeszowskiego w ramach programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku”. Partnerami w realizacji tego projektu były uniwersytety trzeciego wieku w Jaśle, Krośnie, Łańcucie, Mielcu, Rzeszowie (UTW Diecezji Rzeszowskiej i UTW przy Uniwersytecie Rzeszowskim).
W części oficjalnej spotkania poszczególne UTW  biorące udział w programie prezentowały swoje osiągnięcia ze szczególnym zwróceniem uwagi na uzyskane efekty  z realizacji programu.
W części artystycznej wystąpiła grupa SENIOR SHOW i formacja par tanecznych GRACJA z naszego UTW.Występy naszych zespołów  bardzo się podobały, wiele piosenek sala nuciła razem z solistkami, a na końcu wykonawcy zebrali gromkie brawa. Na zakończenie cała sala odśpiewała razem Hymn Seniorów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz