sobota, 30 grudnia 2017

Zabawa taneczna TMZM - ZAKOŃCZENIE 2017 ROKU

29 grudnia 2017 roku w zajeździe „Adria" przy dźwiękach zespołu muzycznego ,,Labirynt’’ odbyła się zabawa taneczną na pożegnanie starego oraz przywitanie Nowego 2018 roku, zorganizowana przez Towarzystwo Miłośników Ziemi Mieleckiej im. Władysława Szafera w Mielcu. Na sali zebrali się członkowie a także sympatycy Towarzystwa.

Zebranych przywitał prezes TMZM Janusz Chojecki, który  podsumował krótko dokonania Zarządu w ciągu całego bieżącego roku. Rok 2017 był okresem pracowitym  z powodu realizacji bogatego programu Towarzystwa. Prezes  podziękował członkom Zarządu, a także wszystkim członkom TMZM,  za owocną współpracę oraz działalność  w mijającym roku, życzył dalszych sukcesów w realizowaniu zamierzeń w nadchodzącym Nowym Roku 2018.  Złożył życzenia noworoczne wszystkim uczestnikom spotkania, a  tradycyjną lampką szampana  wzniesiono  noworoczny  toast.  Następnie zaprosił do aktywnego uczestnictwa w zabawie. 
Z wielką energią i werwą tańczono i śpiewano przy dźwiękach żywej  muzyki, a w przerwach pomiędzy tańcami  uczestnicy zabawy  spędzali mile czas na towarzyskich rozmowach przy stołach obfitujących  w wiele smacznych potraw. 
Po udanej imprezie, która przebiegała w miłej atmosferze, jej uczestnicy wkroczyli w Nowy  Rok pełni  sił, energii i z wielkim optymizmem do pracy i działania.
Koordynatorem tej wzorowo zorganizowanej imprezy był prezes Klubu Turystyczno Krajoznawczego TMZM Janusz Wyzina.
link do filmu: https://youtu.be/cMV4dfAKawg
Zarząd TMZM dziękuje wszystkim gościom za przybycie, dobrą zabawę i wspaniałe towarzystwo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz