piątek, 20 października 2017

Wystawa sekcji fotograficznej MUTW „PASJA, PROFESJONALIZM, KREATYWNOŚĆ – DROGĄ ROZWOJU UTW"

Nowy rok akademicki MUTW 2017/2018 już rozpoczęty. Sekcja fotograficzna pod opieką Grażyny Pieróg-Kotlarz rozpoczęła swoją działalność nieco wcześniej. Już pod koniec czerwca rozpoczęła prace w ramach projektu „PASJA, PROFESJONALIZM, KREATYWNOŚĆ – DROGĄ ROZWOJU UTW".Wtedy też rozpoczęły się przygotowania do dwóch imprez związanych z działalnością MUTW:
II MIELECKICH DNI SENIORA i 10-lecia MUTW.

Fotografowie z sekcji "odrabiali zadanie" na wakacjach. Rezultat to wiele wspaniałych ujęć miejsc i sytuacji "wypatrzonych" obiektywem aparatów, z którymi studenci nie rozstawali się ani na chwilę podczas swoich wakacyjnych wojaży grupowych i indywidualnych.

Zebrane fotografie pejzaży, flory, fauny, a także architektury świadczą o wprawie studentów sekcji i dokumentują zdobyte umiejętności fotograficzne.

W związku z ogromna liczbą fotografii i ograniczoną powierzchnią wystawową, zaprezentowanych zostało tylko kilka. Ich wybór był niezwykle trudny. Wpasowały się one idealnie w wystawę kwiatów oraz owoców jesieni przygotowanych przez sekcję ogrodniczą MUTW. Można było również oglądnąć kronikę sekcji malarsko-rękodzielniczej i podziwiać rękodzieło (kolorowe liście jesienne na drzewie wykonane na szydełku przez opiekuna sekcji).

Nie można więc nie wspomnieć artystów prezentujących swoje prace podczas tej wystawy, którą wszyscy studenci podziwiali podczas uroczystości, a
Mielczanie jeszcze przez 2 tygodnie po inauguracji roku akademickiego.

Należą do nich: Halina Chojecka, Czop Feliks, Dziewit Jan, Gancarz Jolanta, Guła Barbara, Januszewska – Podpłomyk Krystyna, Kaszczyszyn Bogusława, Mrozik Kazimierz, Niedzielska Teresa, Pieróg-Kotlarz Grażyna, Pulnar Janina, Róg Wanda, Rzeźnik Roman, Stachura Karolina. Gratulacje

GP-Kotlarz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz